Cmentarz

ADMINISTRACJA CMENTARZA - wybrane informacje ogólne

1. Administratorem cmentarza parafialnego w Inowłodzu jest miejscowy Proboszcz.
2. Na cmentarzu obowiązują zasady zawarte w regulaminie cmentarza.
3. Regulamin cmentarza jest wywieszony na tablicy przy wejściu na cmentarz i jest do wglądu w kancelarii parafialnej.
4. Zamiar wykonania nagrobka, jego remontu, położenia kostki wokół grobu, czy postawienia ławeczki przy grobie należy zawsze zgłosić w kancelarii parafialnej celem uzyskania pozwolenia na jego realizację.

Uwaga! bardzo ważne

Osoby mające groby swoich bliskich na Cmentarzu Parafialnym w Inowłodzu proszone są w terminie do 31 sierpnia 2019 roku o formalne zgłoszenie faktu, że są takimi opiekunami i wniesienie opłaty cmentarnej za grób/groby. Formalności proszę dokonać w kancelarii parafialnej w Inowłodzu (Plac Kazimierza Wielkiego 12). Groby bezpańskie (tzn. bez formalnego opiekuna i nie opłacone) będą po 1 września 2019 roku zgodnie z obowiązującym prawem likwidowane.

Cmentarz Parafialny w Inowłodzu można odwiedzić "wirtualnie" korzystając z niżej podanej usługi.

Internetowa wyszukiwarka grobów: <<Kliknij tutaj>>

Uwaga!
internetowa wyszukiwarka odjajduje wszystkie istniejące groby na cmentarzu. Wykazy zmarłych pochowanych w konkretnych grobach nie są jednak kompletne.