Parafia Rzymskokatolicka p.w. Św.Michała Archanioła


Idź do treści

Nabożeństwa

 

INFORMACJE OGÓLNE

Msze święte niedzielne w kościele parafialnym p.w. św. Michała Archanioła.
- godz.: 9:00, 11:30

Msze święte niedzielne w kościele p.w. św. Idziego
- godz. 17:00 - miesiące: czerwiec, lipiec i sierpień;
- godz. 16:00 - w miesiącu wrześniu.

Msze święte w dni powszednie:
- godz. 8:00 - poniedziałek, środa i piątek;
- godz. 18:00 - wtorek, czwartek, sobota (miesiące: maj - sierpnień)
- godz. 17:00 - wtorek, czwartek, sobota (pozostałe miesiące)

w miesiącach maj i październik msze św. odprawiane są wyłącznie po południu
w pierwsze piątki miesiąca
msze św. celebrowane są w godzinach popołudniowych.
w okresie wizyty kolędowej
msze święte odprawiane są w czasie porannym.
w czasie Adwentu i Wielkiego Postu
z powodu wyjazdów rekolekcyjnych terminy
Mszy świętych w dni powszednie mogą ulec zmianie.

Okazja do spowiedzi świętej:
w dni powszednie - przed mszą św.
w niedziele - godz. 8:30 - 9:00
pierwsze piątki miesiąca - godzina przed mszą św.


ostatecznie ważący jest porządek nabożeństw podawany w niedzielę rozpoczynającą tydzień liturgiczny.


Porządek nabożeństw i intencje mszalne

(18 - 25 sierpnia 2019)


Niedziela, 18.08.2019 - XX Niedziela zwykła C
8:30 -
Godzinki
9:00 - + Czesława Wiewiórskiego, ++ Antoninę i Józefa Wiewiórskich, ++Genowefę i Józefa Markiewiczów
11:00 -
wypominki
11:30 - suma w intencji wszystkich parafian
17:00 - ++ Helenę i Ryszarda Sobolewskich, + Piotra Bauera; + Bronisławę Druszcz (6r), + Teresę Bartyzel (6r); ++ Mariannę i Jana Jadczaków; ++Irenę i Tadeusza Świderków, ++ z rodz. Stanowskich i Świderków; ++Małgorzatę i Jana Karasińskich, ++ Zofię i Zbigniewa Lipińskich, ++ z rodziny;

Poniedziałek, 19.08.2019
8:00 - + Konrada
Wtorek, 20.08.2019 - wspomnienie św. Bernarda, opata i Doktora Kościoła
18:00 - + Józefa Żądło, ++ z rodziny Żądłów, ++ rodzeństwo, ++ Wojciecha i Anielę Kępa
Środa, 21.08.2019 - wspomnienie św. Piusa X, papieża
8:00 - + Halinę Lipińską (19r), + Tomasza Lipińskiego, + Jana Sowińskiego
Czwartek, 22.08.2019 - wspomnienie NMP Królowej
18:00 - ++ Teresę i Stefana Serwików
Piątek, 23.08.2019
8:00 - + Stanisława Łaskiego (30dz)
Sobota, 24.08.2019 - Święto św. Bartłomieja Apostoła
18:00 - + Józefa Łomińskiego, + Ewę Batorską, + Teresę Adamiak

Niedziela, 25.08.2019 - XXI Niedziela zwykła C (odpust Parafialny)
8:30 -
Godzinki
9:00 - + Jana (5r) i Kazimierę Bińczyków, ++ z rodziny Bińczyków (chrzest)
11:00 -
wypominki
12:00 - suma w intencji wszystkich parafian (uroczysta suma odpustowa)

17:00 - ++ Helenę i Ryszarda Sobolewskich, + Piotra Bauera; ++ Weronikę i Dominika Lewańskich, ich ++ rodziców i dzieci, ++ Ryszarda i Hieronima Gołaszewskich, Anielę i Jana Wyporkiewiczów, Stefana i Józefę Wyporkiewicz i ich ++ córki Stanisławę i Zofię, ++ Stanisława i Annę z domu Iskierka, ich ++ dzieci Jana i Małgorzatę;



 
 
 
 
 
 


       
       
       
       
       
       
     

       
       
     

     


       
       
       
       
     

 
       
       
       
     

             

Parafia | Kościół Św. Michała | Kościół Św. Idziego | Nabożeństwa | Kancelaria | Cmentarz | Kontakt | Linki | Mapa witryny


Powrót do treści | Wróć do menu głównego