Parafia Rzymskokatolicka p.w. Św.Michała Archanioła


Idź do treści

Nabożeństwa

 

INFORMACJE OGÓLNE

Msze święte niedzielne w kościele parafialnym p.w. św. Michała Archanioła.
- godz.: 9:00, 11:30

Msze święte niedzielne w kościele p.w. św. Idziego
- godz. 17:00 - miesiące: czerwiec, lipiec i sierpień;
- godz. 16:00 - w miesiącu wrześniu.

Msze święte w dni powszednie:
- godz. 8:00 - poniedziałek, środa i piątek;
- godz. 18:00 - wtorek, czwartek, sobota (miesiące: maj - sierpnień)
- godz. 17:00 - wtorek, czwartek, sobota (pozostałe miesiące)

w miesiącach maj i październik msze św. odprawiane są wyłącznie po południu
w pierwsze piątki miesiąca
msze św. celebrowane są w godzinach popołudniowych.
w okresie wizyty kolędowej
msze święte odprawiane są w czasie porannym.
w czasie Adwentu i Wielkiego Postu
z powodu wyjazdów rekolekcyjnych terminy
Mszy świętych w dni powszednie mogą ulec zmianie.

Okazja do spowiedzi świętej:
w dni powszednie - przed mszą św.
w niedziele - godz. 8:30 - 9:00
pierwsze piątki miesiąca - godzina przed mszą św.


ostatecznie ważący jest porządek nabożeństw podawany w niedzielę rozpoczynającą tydzień liturgiczny.


Porządek nabożeństw i intencje mszalne

(16 - 23 czerwca 2019)


Niedziela, 16.06.2019 - Uroczystość Trójcy Przenajświętszej C

8:30 -
Godzinki
9:00 - ++ Tadeusza, Zofię i Stanisława Kamińskich, ++ Józefę i Józefa Ulaszewskich, ++ Helenę i Stanisława Skuza
11:00 -
wypominki
11:30 - suma w intencji wszystkich parafian (chrzest)
- nabożeństwo czerwcowe
17:00 - + Zygmunta Frejlicha (1r), ++ Krzysztofa, Andrzeja, Mariannę i Jana Frejlichów, ++ Józefę i Adama Domagałów; ++ Leokadię i Jerzego Składowskich, ++ Sabinę i Mieczysława Urbańskich, + Sławomira Urbańskiego, + Jerzego Urbańskiego, + Idziego Sokóła, ++ Balbinę i Kazimierza Sokołów; ++ Antoninę (13r), Mariannę i Teresę Kieliszków, ++Mariannę, Jana i Andrzeja Chachułów;

Poniedziałek, 17.06.2019 - wspomnienie św. Alberta Chmielowskiego, zakonnika
8:00 - + Mirosława Jana Sokolskiego (30dz)
- nabożeństwo czerwcowe
Wtorek, 18.06.2019
10:00 - Masza św. z racji zakończenia roku szkolnego
18:00 - + Janinę Sobolewską, ++ Katarzynę i Franciszka Siedleckich
- nabożeństwo czerwcowe
Środa, 19.06.2019
8:00 -
- nabożeństwo czerwcowe

Czwartek, 20.06.2019 - Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa
(Boże Ciało)
9:00 - w intencji Jagny z racji 2 i Tadeuszka z racji 4 urodzin
11:30 - suma w intencji wszystkich parafian z uroczystą procesją

Piątek, 21.06.2019 - wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika
18:00 - ++ Jana, Barbarę i Mariannę Markiewiczów, ++ Janinę, Mariana i Zbigniewa Mizerskich
- nabożeństwo czerwcowe i procesja
Sobota, 22.06.2019
18:00 - ++ Antoninę i Jana Bujnowskich, ++ Józefę, Adama i Franciszka Bernaciaków
- nabożeństwo czerwcowe i procesja

Niedziela, 23.06.2019 - XII Niedziela zwykła C
8:30 -
Godzinki
9:00 - ++ Józefę, Michała, Danutę i Stefana Picholów
11:00 -
wypominki
11:30 - suma w intencji wszystkich parafian
- nabożeństwo czerwcowe i procesja
17:00 - + Marka Jelenia, ++ Janinę i Piotra Jeleniów, ++ Józefę i Michała Kobackich; ++ Zenona i Władysława Zielińskich, ++ Stefanię, Jana, Balbinę i Jana Szczurów;



 
 
 
 
 
 


       
       
       
       
       
       
     

       
       
     

     


       
       
       
       
     

 
       
       
       
     

             

Parafia | Kościół Św. Michała | Kościół Św. Idziego | Nabożeństwa | Kancelaria | Cmentarz | Kontakt | Linki | Mapa witryny


Powrót do treści | Wróć do menu głównego